Doprava zdarma

Značka MWH

Mauserwerke Helmstadt neboli zkráceně MWH je zavedený výrobce zahradního nábytku s tradicí a kvalitou od roku 1951. S důrazem na kvalitu materiálu a především na jeho zpracování, určuje trendy dnes již na všech kontinentech. Díky nejmodernějšímu designu přizpůsobenému individuálním potřebám každé skupiny zákazníků si v nabídce může vybrat každý, kdo ocení kvalitu bez kompromisů.

 

Kvalita bez kompromisů - to je nábytek "MWH - Das Original"

Sami jsme osobně kontrolovali výrobu zahradního nábytku MWH, a to včetně výstupní kontroly každého kusu, který se může dostat až k Vám. Dovážíme výrobky přímo z Německa, a tedy v té nejvyšší kvalitě pro západoevropské, americké a australské trhy. Rádi Vám poskytneme jakékoli informace ohledně materiálu, výroby, balení i dopravy zboží – za prodávaným zbožím si skutečně stojíme.

 

Nabídka zahradní nábytku MWH

 

Nábytek MWH a příbuzné značky

Značka MWH je profilována jako nejkvalitnější „brand“ pro evropský trh v rámci koncernu Yotrio, jehož je od roku 2011 součástí.

Jejími sesterskými značkami v koncernu jsou Royal Garden a Creador. Royal Garden je obecně zdobnější a více luxusně zaměřený. Pokud je Vaše zahrada vyvedena v klasickém stylu a máte rádi věci, které přetrvají věky jak kvalitou, tak designem, Royal Garden Vás jistě nezklame.

Creador je třetí značkou ze skupiny a dala by se pojmenovat přídomkem „v jednoduchosti je krása“. Mladistvý styl perfektně zapadne k modernímu rodinnému domu, nebo na balkon v městském bytě. Důraz na kvalitu zůstává samozřejmostí, a tedy i naprosto minimální náročnost na údržbu. Pryč jsou doby, kdy bylo třeba trávit na zahradě čas její údržbou, dnes ji zahradu můžeme užívat.

 

 

MWH - Das Original - logo