Doprava zdarma

Zahradní police

Chcete mít vše sladěné do posledního detailu? Pak Vás určitě zaujmou zahradní police, které využijete na odkládání téměř čehokoliv. Ať už máte terasu nebo balkon, určitě by tam neměly chybět právě tyto doplňky. Jedná se o praktické zahradní police vyrobené z pevného kovového materiálu, který má barevnou povrchovou úpravu. Ať už preferujete výrazné nebo nenápadné barvy, určitě se inspirujte naší nabídkou, ve které naleznete poličku, která skvěle zapadne do jakéhokoliv prostoru. U nás však naleznete ještě mřížoviny, které slouží jako zábrany a stínítka.

Balkónové police různých velikostí

Rádi byste si zútulnili balkón pomocí květin a dekorací? Přesně na takové účely jsou vhodné zahradní police v naší nabídce. Jedná se o druhy, které jsou vyrobené z kovových materiálů. Tyto materiály se vyznačují pevností a kvalitou. Takže se nemusíte obávat, že nevydrží větší zátěž. Zahradní police si u nás můžete vybrat z různých velikostí. Ať už potřebujete vyšší nebo nižší variantu, u nás si vyberete druh přímo podle Vašich možností a představ.

Police využijete i při stolování

Užíváte si snídani, oběd nebo večeři více, když se můžete posadit na čerstvý vzduch na balkon nebo na terásku? Máte rádi vše po ruce? Přesně pro takové účely jsou zahradní police v podobě praktického stolku, na kterém můžete mít různé doplňky k jídlu. Je jen na Vás, co si na ně položíte. Díky ochranné poličce po stranách se nemusíte obávat, že Vám z ní něco snadno spadne a rozbije se. Užijte si grilovací sezónu společně s touto poličkou. 

Zobrazit celý popis »