Doprava zdarma

Zahradní lehátka

Neumíte si představit zahradu bez zahradního lehátka? My také ne. Tento druh zahradního vybavení se stává čím dál tím více žádanější. V dnešní době, kdy lidé hodně pracují, si chtějí dopřát po náročném dnu zasloužený odpočinek. A kde jinde si odpočinou nejlépe, než na čerstvém vzduchu. Zahradní lehátka jsou vhodná na zahradu nebo k bazénu. Pro snadnou manipulaci jsou vybavené kolečky, díky kterým si budete moci užívat přímého sluníčka a po chvíli si jej můžete snadno přemístit do stínu. Pokud však víte, že takovou možnost nevyužijete, máme pro Vás druh, který má pevné nohy.

Dopřejte si zahradní lehátko s polohováním

Troufáme si tvrdit, že zahradní lehátko by mělo mít možnost polohování, jelikož nikoho nebaví ležet v jedné poloze. U nás naleznete typy, které jsou vybavené polohováním se snadným ovládáním. Zahradní lehátka využijete hlavně v letním období na zahrádce. A jelikož se léto blíží, doplnili jsme sortiment o novinky, které Vás zaujmou nejen svou praktičností, ale i propracovaným vzhledem. Jedná se o modely, které jsou moderní a hodí se i k moderním baráčkům.

Relax bez obtisků textílie

Určitě se každý z Vás setkal s lehátky, které byly vyrobené z textílie, která po sobě zanechala stopy na Vaší kůži, když jste si užívali opalování. Jelikož je i toto pro nás důležité, vybrali jsme pro Vás zahradní lehátka, která jsou vyrobená z kvalitní textílie. Věříme, že budete spokojeni a budete si odpočinek užívat. V naší nabídce naleznete lehátka, které mají světlou nebo tmavou výplň. Je tedy jen na Vás, pro jaký se rozhodnete. 

Zobrazit celý popis »